Кожен автор володіє правами на своє творіння. Аби створити контент, треба багато ресурсу як фінансового, так і людського: зарплатні, техніка та оренда приміщень коштують дорого, а за проблеми піратства окупити витрати практично неможливо. Через це інвестори креативної індустрії не фінансують українські проекти, бо їх лякає ризик втрати грошей.
Читати даліЛегальний контент завантажують на платформи з хорошим програвачем, завдяки цьому глядач дивиться навіть найякісніше відео без перебою. Враховуючи, що творці легального контенту роблять його у форматах HD та 4k якості, це дійсно перевага. На цих платформах вам не запропонують подивитись рекламу перед фільмом або серіалом.
Читати даліУ 2000-х роках онлайн-світ поглинула перша хвиля боротьби із піратством: керуючись думкою, що попит контролює пропозицію, влада полювала за користувачами піратських сайтів — в США та Франції впровадили систему “Трьох ударів”.
Читати даліНеважливо чи має людина відношення до кіноіндустрії або до охоронних органів. Аби подолати піратство, можна зробити два простих кроки:
1. Поважати себе та кіноіндустрію й не користуватись піратським неякісним контентом;
2. Поширювати знання, що порушувати право інтелектуальної власності — це кримінальний злочин, а перегляд легального контенту — суцільна перевага для глядача, виробника та країни.
Звучить просто, але дієво на практиці.
Команда Sudum готова допомогти у вирішенні будь-яких питань щодо авторського права та надати професійну консультацію.