Про нас пишуть і говорять

1+1 допоможе боротися з піратством в інтернеті

1+1 допоможе боротися з піратством в інтернеті

1+1 вийшов на зовнішній ринок зі своєю системою моніторингу нелегального контенту в інтернеті Sudum. Про це журналістам розповіла Анна Ткаченко, директор Діджитал-напрямки 1+1 медіа. За її словами, раніше Sudum використовували тільки для захисту контенту медіагрупи. А недавно системою зацікавилися сторонні дистриб'ютори - Kinolife, Kinomania, Must See Movie і UFD.

Зараз Sudum захищає 6 зарубіжних фільмів, в тому числі недавно з'явився в українському прокаті Я, Тоня. За допомогою цього програмного продукту протягом 2016-2018 років видалено понад 200 тис. Нелегальних відео і більше 70 тис. Посилань на нелегальний контент в системі пошуку Google.

У разі виявлення нелегального відео Sudum в автоматичному режимі відправляє скарги адміністрації сайтів, хостинг-провайдерам і реєстраторам доменних імен. Якщо говорити про соціальні мережі, то система відправляє скаргу тільки на ті групи і профілі, які безпосередньо "залили" відео. Користувачів, які шерят такий контент, - Sudum пропускає. Показник ефективності зачистки контенту медіагрупи в мережі склав, за словами Ткаченка, 94%.

В майбутньому функціональність програми може бути розширена, і крім відео вона зможе здійснювати пошук в інтернеті нелегальної музики, електронних книг, ПО і комп'ютерних ігор. Поки система працює на українській і російській мовах. Але в 1+1 медіа розглядають можливість підключення англійської мови, а також вихід на іноземні ринки.

Платформа Sudum, моніторить в реальному часі інтернет на предмет порушення авторських прав, була презентована 1+1 media спільно з запуском VoD-платформи OVVA TV в лютому 2016 року.