Про нас пишуть і говорять

Група 1+1 media оголосила про запуск послуги з захисту бренду в Інтернеті.

Група 1+1 media оголосила про запуск послуги з захисту бренду в Інтернеті.

Новий сервіс працює в рамках проекту SUDUM та допомагає боротися з шахрайськими сайтами, які незаконно використовують айдентику інших компаній.

Послуга розрахована на бізнеси, які ведуть активну комунікацію з клієнтами та партнерами через власні сайти. Одним із перших клієнтів сервісу з захисту бренду в інтернеті став агрохолдинг "Мрія", репутація якого раніше піддавалась ризику через публікації шахрайських сайтів-двійників. 

SUDUM моніторить в режимі 24/7 пошукову видачу Google та популярні соціальні мережі на предмет незаконного використання айдентики клієнтів. При виявленні порушення система автоматично розсилає скарги на ресурс хостинг-провайдеру, Google, адміністрації соціальних мереж, сприяючи таким чином його блокуванню та видаленню з пошукової видачі.

"Спочатку ми самі зіштовхнулися з проблемою неправомірного використання айдентики наших брендів та фотографій телеведучих для реклами сумнівних товарів в інтернеті. Як тільки ми автоматизували боротьбу з шахрайськими ресурсами та побачили в цьому сервісі можливість бути корисним не тільки інхаус, то, як і у випадку з блокуванням піратського контенту, вирішили запропонувати нашу послугу ринку", – коментує директор діджитал-напрямку 1+1 media Анна Ткаченко.

Більше читайте тут: https://tsn.ua/nauka_it/1-1-media-zapustila-poslugu-z-zahistu-brendu-v-interneti-1259457.html