Про SUDUM

Sudum – технологічний сервіс, який допомагає оперативно блокувати піратський контент в Інтернеті. За допомогою програмного забезпечення робот здійснює пошук та відправку скарг задля захисту контенту в мережі.

Нині захист контенту від незаконного копіювання в Інтернеті та ефективний захист авторських прав – складові успішної діяльності вашого сайту. Ми робимо все можливе, щоб захистити вашу інформацію в мережі та допомогти ефективно монетизувати контент легальними методами.

Щодня ми скануємо тисячі сайтів та боремось з розповсюдженням нелегального контенту на технічному, правовому та організаційному рівнях. Якщо хтось розмістив ваш контент в Інтернеті незаконно, ми обов`язково знайдемо його та заблокуємо для перегляду та розповсюдження.

Глобальний пошук 24/7 на тисячах піратських ресурсів
Розумний аналіз отриманих даних, фільтрація легального контенту
Автоматичне відправлення скарг адміністраторам, хостинг-провайдерам, пошуковим системам
Повний юридичний супровід.

Наші клієнти

ЮФД

Кіноманія

Кінолайф

Маст Сі Муві

ЄА

Ф філмз

Вольга

Наші партнери

1+1 МЕДІА

Один з найбільших медіахолдингів України, який об'єднує понад 1000 працівників галузі

УАПА

Українська Антипіратська Асоціація є некомерційною організацією основною метою якої є задоволення законних соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів своїх членів, сприяння забезпеченню захисту авторського права і суміжних прав членів Асоціації та створенню умов щодо посилення в Україні охорони прав на інтелектуальну власність, а саме: аудіовізуальних та інших творів.

Чисте Небо

Ініціатива «Чисте небо» була створена влітку 2013 року з метою розвитку в уанеті легального аудіо-візуального продукту і боротьби з сайтами, що поширюють в мережі контент з порушенням права інтелектуальної власності.

Smartsolutions Law Group

Правова група «СМАРТ СОЛЮШНЗ» була заснована в 2003 році. На сьогодні компанія готова брати на себе відповідальність за проекти будь-якої складності, починаючи від Start Up і до реалізації міжнародних інвестиційних проектів.

1+1 video

Це власна VOD-платформа 1 + 1 медіа, яка об'єднує весь контент, показаний в ефірі телеканалів групи. Сервіс дозволяє дивитися серіали і шоу на будь-якому пристрої в будь-який час.